7 Nisan 2011 Perşembe

G-Dragon TVN E-News Röportajı (TR)Merhaba, Tvn E NEWS izleyicileri. Bugün grubun diğer üyeleri benimle birlikte değil. Ben G- Dragon, sizi gördüğüme çok mutluyum.

Bugün reklam çekimleri için buradayım. Halk arasında moda ikonu olarak bilinir ve bu çekimler de nasıl havalı göründüğünü gösteriyor bize. Acaba o fashionista  olarak kimi düşünüyor?

Ajanstaki herkes güzel giyinmeyi sever. Kayıt odasına ne zaman gitsem kendimi defileye gitmiş gibi hissederim. Bugün en iyi giyinen olarak patronumuz “YG” yi seçeceğim. Modayı takip edip birçok şey öğrenmeye başladı.

Reklamlardan dolayı G-Dragon’un popüleritesi bir hayli arttı ve diğer üyeler de bu popüleriteyi kıskanıyor gibi.

Görünüşte kıskandıklarını söyleyemezsiniz ama bence kıskananlar var. Peki kimler kıskanıyor?

Her ne olursa olsun, Seungri dışında diğer Bigbang üyeleri birçok reklamda oynadılar. Ama Seungri tek başına hiçbir rekalm filminde yer almadı. Bence Seungri beni kıskanıyor olabilir.

Big Bang 8 Nisan’da Special Albüm çıkarıyor. Aktivitelerine “Love Song” ve “Stupid Liar” şarkısıyla devam edecek.

Bu albümde herkesin beklediği Daesung’un solo şarkısıyla birlikte  “Love Song” ve Nisan’ın Aptallar Günü’ne uygun “Stupid Liar” şarkısı yer alacak.

Şarkıda bir parça rock havası var  bu da sıcak bir duygu veriyor insana. İlk dinleyeşinizde seveceksiniz.

GD yakında yeni BB şarkılarıyla karşınıza çıkacak  ve bu sefer nasıl bir imaja karşımıza çıkacaklarını merak ediyoruz.

TVN E NEWS’le yapılan röportajı  izleyen herkese teşekkür ediyorum. Size en iyi imajımı göstermek için elimden geleni yapacağım. Ben G-Dragon. Görüşmek üzere.

kaynak: bigbangupdates

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

MyFreeCopyright.com Registered & Protected

Follow by Email